Biuro projektowe oraz oprogramowanie CAD/CAM.
Biuro

projektowe

Oprogramowanie CAD/CAM

Wszystko zaczyna się od pomysłu! Tak można nazwać projekt - jest "kamieniem węgielnym" dla produkcji. Z tego względu, korzystając z nowoczesnego oprogramowania, potrafimy zaprojektować oraz zwizualizować pojedyncze elementy, a nawet całe konstrukcje. Przeprowadzenie symulacji w programie przed etapem wdrożenia pozwala dostrzec ewentualne błędy konstrukcyjne oraz je wyeliminować, co znacząco obniża koszty produkcyjne.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Sprawdź

Nasze możliwości

Doświadczenie na tym polu pozwala nam na projektowanie takich rzeczy jak:

  • pojedyncze detale
  • elementy do produkcji seryjnej
  • konstrukcje metalowe
  • prototypy
  • maszyny
Oprogramowanie CAD/CAM

Pozwala nam na cały szereg możliwości - od projektowania szkicu elementu do wizualizacji jego pracy czy działających na niego sił. Dzięki temu jesteśmy w stanie:

  • kompleksowo zająć się produkcją elementu
  • sprawdzić wytrzymałość na modelu w programie
  • zminimalizować ryzyko złego zaprojektowania
  • zminimalizować koszty produkcji eliminując błędy konstrukcyjne oraz trudności w produkcji znajdując alternatywy
Profesjonalne

projektowanie

Projekt jest jednym z najważniejszych elementów wdrażania produkcji. Nasi inżynierowie są w stanie zaprojektować różne elementy precyzyjnie według podanych wymiarów oraz przeprowadzić wizualizacje i symulacje wewnątrz programu już przed procesem wdrażania, co pozwala wyeliminować błędy niewidoczne podczas procesu projektowania elementu. Takie działania świetnie wpływają na obniżenie kosztów oraz skrócenie czasu produkcji.

Nasze biuro projektowe zajmuje się tworzeniem planów prototypów, maszyn, schematów elementów do produkcji detalicznej oraz seryjnej. Podczas symulacji jesteśmy w stanie precyzyjnie sprawdzić wytrzymałości kinetyczne oraz dynamiczne elementów pod wpływem działających na niego sił. Wraz z tworzeniem planów i schematów przygotowujemy również kompleksową dokumentacje techniczną oraz zapewniamy wsparcie i doradztwo w tym zakresie.

kontakt z

Działem usług wycinania laserowego i gięcia blach
BOK.laser@gpph.pl
Tel. +48 530 103 303

Mateusz Słodkowski
Kierownik ds. produkcji

Mateusz.Slodkowski@GPPH.pl
Tel. 537-144-944

Grzegorz Wdowiarz
Programista

Grzegorz.Wdowiarz@GPPH.pl
Tel. 530-103-303