Wykonujemy

gięcie blach

na nowoczesnych maszynach CNC.

Oferujemy Państwu usługę gięcia/zaginania elementów na nowoczesnych maszynach CNC. Nasze doświadczenie oraz zaplecze projektowo-techniczne pozwala nam na zagwarantowanie wysokiej jakości usługi w połączeniu z solidnością i rzetelnością realizacji danego zlecenia.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Sprawdź

Nasze możliwości

Oferujemy gięcie elementów o maksymalnych grubościach podanych niżej:

  • Maksymalna siła nacisku: 100 [ton]
  • Grubość: do 10 [mm]
  • Maksymalna długość: 3000 [mm]
  • Prześwit między kolumnami: 2450 [mm]
  • Wycięcie kolumn: 410 [mm]
Hydrauliczna prasa krawędziowa Bystronic
Hydrauliczna prasa krawędziowa Bystronic
Profesjonalne

gięcie elementów

Gięcie blach wykonujemy za pomocą pras krawędziowych sterowanych numerycznie (CNC) o nacisku do 100 ton. Prace nad tym procesem wspomagane są oprogramowaniem CAD/CAM, które pozwala uzyskać nam precyzyjne wymiary giętych elementów. Połączenie tych dwóch rzeczy eliminuje błąd ludzki oraz minimalizuje praktycznie do zera odchyły w giętych elementach. Nowoczesny park maszyn pozwala nam na szybką realizację nawet dużych zamówień.

Gięcie na maszynach CNC gwarantuje oczekiwany poziom powtarzalności giętych elementów, jak i uniwersalność maszyn dotycząca giętego materiału - równie szybko wykonujemy gięcie cienkich jak i grubych blach. Dzięki możliwościom seryjnego gięcia jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny naszych usług połączonych z gwarancją jakości wykonanych elementów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata obecności na rynku gwarantujemy rzetelność oraz szybkość realizacji zamówień.

kontakt z

Działem usług wycinania laserowego i gięcia blach
BOK.laser@gpph.pl
Tel. +48 530 103 303

Mateusz Słodkowski
Kierownik ds. produkcji

Mateusz.Slodkowski@GPPH.pl
Tel. 537-144-944

Grzegorz Wdowiarz
Programista

Grzegorz.Wdowiarz@GPPH.pl
Tel. 530-103-303