Kontakt


Dział administracji

Sylwia Dziadzio
Kierownik ds. administracyjnych

Sylwia.Dziadzio@GPPH.pl Tel. 537-699-899

Edyta Kopeć
Główna księgowa

Edyta.Kopec@GPPH.pl Tel. 574-449-446

Iwona Krawczyk
Księgowa

Iwona.Krawczyk@GPPH.pl Tel. 536-117-113

Kinga Parylak
Specjalista ds. administracyjnych

Kinga.Parylak@GPPH.pl Tel. 795-022-322

Anna Strzelczyk
Specjalista ds. administracyjnych

Anna.Strzelczyk@GPPH.pl Tel. 795-022-322

Ciejka Bernadeta
Specjalista ds. administracyjnych

Bernadeta.Ciejka@gpph.pl Tel. 576-109-104

Słomba Kinga
Spec. ds. personalnych

kinga.slomba@gpph.pl Tel. 574-866-566
Dział handlowy

Anna Najuch pl en de
Specjalista ds. klientów kluczowych

Anna.Najuch@GPPH.pl Tel. 574-118-113

Paweł Kurpiasz pl en
Specjalista ds. sprzedaży

Pawel.Kurpiasz@GPPH.pl Tel. 575-443-441

Justyna Zubrzycka pl en
Specjalista ds. sprzedaży

Justyna.Zubrzycka@GPPH.pl Tel. 576-522-722

Weronika Chomiuk pl en cn
Specjalista ds. sprzedaży

Weronika.Chomiuk@GPPH.pl Tel. 733-129-124

Patrycja Guerrien pl fr
Specjalista ds. sprzedaży

Patrycja.Guerrien@GPPH.pl Tel. 534-172-741

Mateusz Gaj pl en
Specjalista ds. sprzedaży

Mateusz.Gaj@GPPH.pl Tel. 578-433-233

Hanna Voloshyna pl ru ua
Specjalista ds. sprzedaży

Hanna.Voloshyna@GPPH.pl Tel. 570-011-411
Dział marketingu

Monika Kobos
Brand manager

Monika.Kobos@GPPH.pl Tel. 535-022-060

Michał Ochęduszko
Menedżer produktu

Michal.Ocheduszko@GPPH.pl Tel. 730-513-515

Barbara Basztura
Specjalista ds. marketingu

Barbara.Basztura@GPPH.pl Tel. 570-553-585

Beata Pietryka
Specjalista ds. marketingu

Beata.Pietryka@GPPH.pl Tel. 790-266-077
Dział produkcyjny

Marcin Konefał
Kierownik ds. produkcji

Marcin.Konefal@GPPH.pl Tel. 574-157-151

Mateusz Słodkowski
Kierownik działu technologicznego

Mateusz.Slodkowski@GPPH.pl Tel. 537-144-944
Dział logistyki

Natalia Tarnawska
Specjalista ds. logistyki

Natalia.Tarnawska@GPPH.pl Tel. 575-913-170
Dział zakupów

Radość Agnieszka
Specjalista ds. zakupów

agnieszka.radosc@gpph.pl Tel. 578-211-200
Zarząd

Krzysztof Rzeźnik
Właściciel

Krzysztof.Rzeznik@GPPH.pl

Wiesław Piechota
Właściciel

Wieslaw.Piechota@GPPH.pl
kontakt

z gpph