Wykonujemy wycinanie laserowe na laserze firmy Bystronic.
Wykonujemy

wycinanie laserowe

na laserze Bystronic 2D/CO2

Oferujemy Państwu usługę wycinania laserowego na maszynie sterowanej numerycznie firmy Bystronic. Tniemy różne materiały takie jak stal nierdzewną, stal konstrukcyjną raz aluminium. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować wysokiej jakości usługi wycinania spełniające nawet najbardziej wymagające kryteria.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Sprawdź

Nasze możliwości

Oferujemy wycinanie laserowe elementów o maksymalnej grubości podanej niżej:

  • Moc lasera: 4,4 [kW]
  • Grubość:
    • Stal czarna: 0,5-20 [mm]
    • Stal nierdzewna: 0,5-12 [mm]
    • Aluminium: 0,5-8 [mm]
  • Maksymalna długość: 3000 [mm]
  • Maksymalna szerokość: 1500 [mm]
Wycinarka laserowa Bystronic 2D/CO2
Wycinarka laserowa Bystronic
Profesjonalne

wycinanie laserowe

Wycinanie laserowe odbywa się przy użyciu zaawansowanej technologicznie wycinarki laserowej sterowanej numerycznie. Dzięki automatyzacji tego procesu otrzymujemy identyczne elementy o krawędziach nie wymagających dalszej obróbki (w porównaniu z tradycyjnymi metodami cięcia blach). Korzystamy z topowych modeli wiodących marek co przekłada się na nasze możliwości w cięciu różnych materiałów takich jak: stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, aluminium. Cięcie laserowe zrewolucjonizowało branżę, a my podążając tego śladem wyposażyliśmy się w najnowocześniejsze lasery CNC do cięcia metali.

Tniemy elementy do 20 [mm], co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających elementów. Nasze maszyny są gotowe do wykonania pojedynczych elementów, jak i do produkcji seryjnej. Dzięki wysokiej precyzji lasera oraz naszego działu kontroli jakości mogą być Państwo pewni najwyższego standardu wykonania i odzwierciedlenia założonych wymiarów. Ponadto dużym atutem wykorzystania lasera CNC do wycinania jest prędkość jego pracy - wpływa to na szybkość realizacji zamówień.

kontakt z

Działem usług wycinania laserowego i gięcia blach
BOK.laser@gpph.pl
Tel. +48 530 103 303

Mateusz Słodkowski
Kierownik ds. produkcji

Mateusz.Slodkowski@GPPH.pl
Tel. 537-144-944

Grzegorz Wdowiarz
Programista

Grzegorz.Wdowiarz@GPPH.pl
Tel. 530-103-303